2012 m. vasario 9 d., ketvirtadienis

Tortas "Raffaello"

Susigundžiau ir aš jį iškepti, kai tiek daug skanių atsiliepimų apie jį prisiskaičiau :) Visiems tiems, kurie neabejingi "Raffaello" saldainukams ir ne tik...


Biskvitui:
5 dideli kiaušiniai
200g cukraus
1 a.š. vanilio cukraus
65ml aliejaus
230g miltų
15g kepimo miltelių

Kremui:
1 indelis kondensuoto pieno
200g sviesto
450g grietinėlės (indelis)
50g kokoso drožlių
1-2 pakeliai grietinėlės standiklio (nebūtinai)
1 pakelis smulkintų migdolų drožlių

Biskvitų sulaistymui:
200ml vandens
1 citrina
2 a.š. cukraus

Gaminimas
Biskvitui kiaušinius išplakti su cukrumi ir vanile, kol masė padidės tris kartus ir pabals. Supilti aliejų, suberti miltus, sumaišytus su kepimo milteliais, ir plakti iki vientisos masės (viską darau mikseriu). Gautą tešlą pilti į 24-26 cm skersmens apvalią kepimo formą išteptą riebalais ir kepti 190C orkaitėje apie 20-30 min. Patikrint pagaliuku, ar iškepė. Atvėsinti.
Kremui į grietinėlę suberti standiklį ir plakti iki standumo, palikti šaldytuve. Kambario temperatūros sviestą išsukti su kondensuotu pienu, suberti kokosų drožles ir pakepintus smulkintus migdolus. Viską išmaišyti, padėti pusvalandžiui į šaldytuvą. Į atvėsusią sviesto/kondensuoto pieno masę sukrėsti grietinėlę ir dar kartą viską išmaišyti.
Biskvitų sulaistymui išspausti citrinų sultis, įpilti vandens, 2 a.š. cukraus ir viską išmaišyti kol cukrus ištirps. 
Torto surinkimas 
Biskvitą perpjaunam į tris dalis, dedam vieną į lėkštę, jį sulaistom citrinos užpilu, dėti kremo ir toliau viskas taip pat kartojasi. Viršus ir šonai aptepami kremu, pabarstome kokoso drožlėmis, puošiame pagal fantaziją:) Dedame į šaldytuvą geriausiai nakčiai. 
Skanaus!

Komentarų nėra: